Компания «Кротон»
Логотип компанії «Кротон»
Логотип компанії «Кротон»
Логотип компанії «Кротон»

20 років на ринку харчової упаковки

компанія "Кротон" пропонує повний спектр послуг з нанесення на ковбасну оболонку
флексографічного повнокольорового друку та гофрування оболонки

Про компанію
Про компанію:

Більше 20 років компанія "Кротон" представляє на ринку України весь комплекс послуг із забезпечення підприємств харчової промисловості поліамідними, білковими та фіброзними ковбасними оболонками широкої кольорової гами.

Маючи одну з найкращих друкарень та відділів дизайнерської розробки в Україні, компанія "Кротон" пропонує повний спектр послуг з нанесення флексографічного повнокольорового друку та гофрування ковбасної оболонки. Зараз компанія обслуговує більш ніж 100 замовників різного об'єму споживання і впевнено просувається шляхом розширення власної виробничої бази.

Продукція:

• Поліамідна ковбасна оболонка
Багатошарова поліамідна ковбасна оболонка призначена для виробництва:

  • варених ковбасних і шинкових виробів;
  • кров'яних і ліверних ковбас, паштетів;
  • сальтисонів, холодців та продуктів в желе;
  • сосисок та сардельок;
  • плавлених сирів;
  • харчових тваринних жирів, маргаринів, вершкового масла, спреда;
  • заморожених продуктів (ковбасні, м'ясні, рибні фарші, морозиво);
  • інших харчових продуктів.

Поліамідні ковбасні оболонки широкої гами кольорів. Калібр оболонки 32 - 120 мм.
Одношарові поліамідні ковбасні оболонки, проникні для коптильного диму, призначені для виробництва всіх видів копчених і варено-копчених ковбас, а також для виробництва плавлених сирів, паштетів і ліверних ковбас. Кольори проникних ковбасних оболонок: безбарвний, копчення, горіх та інші.
Калібр ковбасної оболонки 40 - 80 мм.

• Колагенова ковбасна оболонка
Для виготовлення колагенової ковбасної оболонки використовують колагенові волокна, які отримують при переробці середнього шару шкур великої рогатої худоби. За своїми властивостями така ковбасна оболонка найбільше близька до натуральних. Колагенові ковбасні оболонки застосовують для виробництва сардельок, сосисок, варених, сирокопчених, сиров'ялених, напівкопчених, варено-копчених, ліверних ковбас і шинок в оболонці.

• Фіброзна ковбасна оболонка
Фіброзні (віскозно-армовані) ковбасні оболонки виготовляються з довговолокнистого фіброзного паперу, вкритого регенерованою очищеною целюлозою. Фіброзна ковбасна оболонка застосовується при виготовленні всіх видів ковбасних виробів: сирокопчених, сиров’ялених, варено-копчених, напівкопчених і варених продуктів з м'яса птиці, морепродуктів і сироробних виробів, продуктів спеціального асортименту - з обсипанням, білою цвіллю, у вакуумній упаковці і т.д.

• Фольга
Фольга каширована має комбінований матеріал на основі алюмінієвої фольги та паперу. Фольга захищає продукцію від вологи, сонячного світла, володіє гігієнічними властивостями. Застосовується в промисловості для упаковки вершкового масла, фаршу, спреду, маргарину, морозива, сиркових виробів.

Послуги:

• Друк
Компанія «Кротон» надає послуги з нанесення повнокольорового флексографічного друку на поліамідні, колагенові і фіброзні ковбасні оболонки, фольгу.

• Гофрація ковбасної оболонки
Використання гофрованої ковбасної оболонки знижує трудомісткість процесів підготовки оболонки до використання і формування ковбасних батонів, підвищує продуктивність праці і знижує витрати оболонки у виробництві.

• Розробка дизайну
Дизайнери компанії «Кротон» допоможуть Вам розробити індивідуальний дизайн для Вашої упаковки.

Чим ми краще конкурентів!?

Виробнича база компанії «Кротон» має у своєму розпорядженні одну з найбільших і сучасних друкарень в Україні, орієнтованих на ковбасну оболонку, в результаті чого виробничі потужності забезпечують стислі терміни постачання готової продукції і чудову якість друку. Головна Ваша вигода від співпраці з нами - це наша якість продукції і Ваша економія часу.

Ціни:

Ціни на продукцію і
послуги формуються і
узгоджуються з кожним
клієнтом індивідуально.

КОНТАКТИ

ТОВ НВКФ «Кротон»
Поштова адреса: 49107, м Дніпро, вул. Запорізьке шосе, 28Н
Телефони: /050/ 420 23 17, /050/ 484 61 10
E-mail: kroton@a-teleport.com

Freelancehunt — простий та чесний фриланс